A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Skender Buzoli

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Skender Buzoli është një këngëtar dhe instrumentist i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 25 Janar 2018, Skender Buzoli publikon videoklipin "Ata Sy". Më datë 9 Tetor 2018, Skender Buzoli publikon videoklipin "Orient/Zurna"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Altin Tirona

Arap Jashari

Emrah Xhixho

Miri Kamzes

Edison Fazlija

Egzoni Vogel

Hysen Trubareva

Soni Beratit

Aldi Loci

Ilir Tironsi


Tags: Skender Buzoli

Krijo Një Kartolinë