A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Singro është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 11 Maj 2019, Singro publikon videoklipin "Vallah"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Smart Boy

Last Daddy

Festi

Albo 06

EMG

Lil Erdi

Art

Orianel

T Dori

Lony


Tags: Singro

Krijo Një Kartolinë