A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Silvi & Gramoz Kozeli - Falje Të Kërkoj


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2005

2005-12-01T00:00:00

Më Shumë Nga

Gramoz Kozeli

Teksti:

Gjergj Jorgaqi

Muzika & Orkestrimi:

Gramoz Kozeli

Këngë e albumit:

"Të Urrej Me Dashuri"



Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Falje Të Kërkoj" kënduar nga Silvi & Gramoz Kozeli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Silvi & Gramoz Kozeli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin




Më Shumë...