A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Silvi Fort

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Silvi Fort është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Silver Topalli, i njohur profesionalisht si Silvi Fort, është një rapper shqiptar dhe producent. Albumi i tij "Proenti a Success Story" doli në vitin 2018 dhe përfshin disa këngë si "Artist", "Inspired" dhe hite të reja si "Avengers in Adventure", "Spain" dhe "Play". Money Music Entertainment është etiketë diskografike e themeluar nga Silvi Fort, ku ai ndërmori hapat e tij të para si producent. Jashtë angazhimit të tij ndaj muzikës, Silvi Fort...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Lider i labelit

Money Music Entertainment

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Faqja

Zyrtare

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bigg V

Danny Boy

Agon Nimani

Niku

Oran G

Rron KRZ

Ummet

Erson Shabani

Legjenda

Xhema Aka Jemayli


Tags: Silvi Fort, Silver Topalli

Krijo Një Kartolinë