A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Silvana Dollapi (Silvi)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Silvana Dollapi (Silvi) është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në vitin 2005, Silvi publikon albumin "Të Urrej Me Dashuri". Më datë 28 Tetor 2010, Silvi publikon videoklipin "Dhimbja E Henes". Më datë 29 Gusht 2011, Silvi publikon videoklipin "Kjo Dashnia Eshte Bela". Më datë 23 Mars 2012, Silvi publikon videoklipin "Aman Aman", në bashkëpunim me Ciko. Më datë 24 Mars 2012, Silvi publikon videoklipin "Kolazh Popullor". Më datë 5 Prill 2014, Silvana Dollapi publikon videoklipin "Ma Ka Lujt Djal...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Albina Jahjaga

Hanumshahe Morina

Nesa Omaj

Mimoza Nelaj

Drita Jetishi - Sahiti

Aida Cara

Teuta Gashi

Violeta Demaj

Elida Bardhi

Mirjeta Mema


Tags: Silvana Dollapi, Silvi, Silvana Dalipi, Silvi Dollapi

Krijo Një Kartolinë