A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Sidrit Bejleri - A Ish' Njësoj


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/03/2019

2019-03-08T17:00:02

Muzika & Teksti:

Irkenc Hyka

Teksti:

Sidrit Bejleri

Orkestrimi:

Dj Jojo


Nuk të mbaj dot mëri
Se asnjëri s’kish’ faj
Ishim thuajse fëmijë
Vetes sot nuk ia fal

Në fund të fundit e di
Jeta shkon dhe luan lojën e saj
U pamë përsëri
Secili në rrugën e tij

Sa t’deshi ty kjo zemër
Besomë, ti nuk e di
Se ike kurrë pa ardhur
Nuk the as lamtumirë

Sa t’deshi ty kjo zemër
Dhe pa u parë në sy
Pyes veten ndonjëherë
A ish njësoj për ty

Është i njëjti shikim
Sa dhe kohen e ndal’
Sa shumë për të thënë
Po ngrijmë në çdo fjalë

Në fund të fundit e di
Jeta shkon dhe luan lojën e saj
U pamë përsëri
Secili në rrugën e tij

Kartolina (1)

2019-03-12 18:42:21
Sa t'deshi ty kjo zemër
Besomë, ti nuk e di
Se ike kurrë pa ardhur
Nuk the as lamtumirë

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...