A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Sidrit Bejleri & Juliana Pasha - Me Beso!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  35

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/02/2013

2013-02-06T21:05:19

Më Shumë Nga

Juliana Pasha

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 12


 
Nese ti dicka dyshon
E s'me thua c'te pengon
Ndalu pak e shih njehere
Nuk jam princ as kavalier
Oh… me beso
 
Une me ty dua te jem
Se dhe shpirti brenda ndjen
Me sa duket edhe ti
E ke brenda kete magji
Guxo, me shiko…
 
Nese me sheh tani
Se cfare me ndodh une e di…
E nese s'te shoh per mua
Ka rendesi…
 
Se atehere kur zemra
Nis e ndjen dicka, dicka qe vlen
Ne duhet ta gjejme motivin ne gjithcka
Si nje refren, qe dite e nate
Do te na duhet bashke ne ta jetojme
Pa frike dhe detet te mund t'i kalojme
Ne re te bardha te fluturojme
 
Per ballkone e serenata
Kohen kurre jo nuk e pata
S'te harrova asnjehere
Koha shkonte pa u ndjere
Oh… me beso
 
Dita iken, tjetra vjen
E serishmi ne na gjen
Nese prane do te qendrojme
Dhe gabimet t'i flijojme
Nese te gjitha do i themi
Mrekullia vete do jemi
Edhe une, edhe ti…

Teksti & Muzika: Sidrit Bejleri


Më Shumë...