A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Sidrit Bejleri - Te Dua O Det


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/03/2009

2009-03-26T18:21:12

Këngë e albumit:

"100 Këngët E Shekullit Vol. 4"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Dua O Det" kënduar nga Sidrit Bejleri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sidrit Bejleri i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Vace Zela - Te Dua O Det

I kalter,
si syte e vashes sime
pa fund e gjere,
si e jona dashuri
se ti m'jep gezime,
e m'fal ma te kthjelltin frymezim
andaj zemra ime,
te do ty o det deti im...

Tonin Tershana - Te Dua O Det

I kalter,
si syte e vashes sime
pa fund e gjere,
si e jona dashuri
se ti m'jep gezime,
e m'fal ma te kthjelltin frymezim
andaj zemra ime,
te do ty o det deti im...
Më Shumë...