A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sidrit Bejleri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  68
  • Vendlindja:
  • Shkodër 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Sidrit Bejleri është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, popullore moderne dhe klasike. Eshte nje nga kengetaret shqiptare me te afte profesionalisht. Eshte diplomuar si i tille dhe mban lart emrin e shkolles shqiptare te kendimit. Nuk ka zhaner te kendimit te cilin mos ta kete levruar sic vetem ai di dhe vetem live. Kendon opera, musical, muzike te lehte ne te gjitha gjinite e saj dhe popullore. Solist prane Teatrit te Operas dhe Baletit, Tirane dhe ne lokalet me ne emer te kryeqytetit shqiptar. Ai ka bërë studime shtesë në të kënd...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Shend E Vere


» Dërgo Një Këngë »

A Ish' Njësoj
A E Ke Ndi
Yll I Bukurisë
Sa Fort Te Du
Ne Prag Te Deres
Me Beso!
Kenge Nuserie
S'ta Kam Thënë

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Andy Dj

Erjon Korini

Elton Deda

Agron Llakaj

Altin Goci

Dashnor Diko

Silver Metka

Rudi

Françesk Radi

Ervin Bushati


Tags: Sidrit Bejleri, Sidrit Beileri

Sidrit Bejleri në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë