A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sidorela Kelmendi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Sidorela Kelmendi është një këngëtare e njohur. Ajo eshte motra e Albina Kelmendit dhe ka krijuar band-in e saj te quajtur Sidorela Band. Antaret e grupit jane: Sidorela Kelmendi - Vocals, Durim Tahirukaj - Guitar, Adison Ajeti - Drums, Albin Kelmendi - Synth, Arbnor Gashi - Bass. Më datë 27 Dhjetor 2018, Sidorela Band publikojnë videoklipin "Hajde Me Mu". Më datë 26 Maj 2019, Sidorela Band publikojnë videoklipin "Mbrapsht"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Motra e

Albina Kelmendi (The Voice)

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mimoza Mazreku

Goldi Halili

Blerina Shera

Fjolla Shala

Sadie Zharki

Savjana Vjerdha

Arberie Zenuni

Edona Vatoci

Qendresa Batllava

Ajkuna Anxhaku


Tags: Sidorela Kelmendi, Sidorela Band

Krijo Një Kartolinë