A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shqiptar

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Shqiptar është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 17 Nëntor 2016, Azero publikon videoklipin "Akku Raus", në bashkëpunim me Diloman & Shqiptar. Më datë 12 Mars 2017, Diloman publikon videoklipin "Digital", në bashkëpunim me Kalazh44, Shqiptar & Azeron. Më datë 25 Qershor 2017, Gent publikon videoklipin "Push Push", në bashkëpunim me Azero & Shqiptar. Më datë 15 Mars 2018, Diloman publikon videoklipin "Für Die", në bashkëpunim me Shqiptar & Azeron. Më datë 15 Mars 2019, Shqipt...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

I Panjohuri

Dora

Ralien

Flow

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Bess (Familia Ideale)

Slitta

Diti-G


Tags: Shqiptar

Krijo Një Kartolinë