A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shqipe Kabashi Hasanaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  32
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Shqipe Kabashi Hasanaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, popullore folklorike dhe popullore dasmash. Në vitin 2013, Shqipe Hasanaj dhe Stiven Hasanaj publikojnë albumin "Moter E Vella". Më datë 2 Maj 2018, Stiven Hasanaj publikon videoklipin "Dashni Me Helm", në bashkëpunim me Shqipe Hasanaj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Motra e

Stiven Hasanaj

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Merita Gashi

Ganimete Jashanica

Fanushe Ahmetaj

Kumrije Mustafa

Valentina Berisha

Resmije Krasniqi

Nazife Bunjaku

Adea Pula

Fitore Gjonbalaj

Sala Jashari


Tags: Shqipe Hasanaj, Shqipja, Shqipe Ramaj, Shqipe Kabashi

Krijo Një Kartolinë