A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shpresim Ahmeti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
BIOGRAFIA: Shpresim Ahmeti është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ai quhet Shpresim Ahmeti dhe është student shqiptar në Gjermani. I riu ka dalë në skenën e shfaqjes së tretë të sezonit të gjashtë të “The Voice of Germany” dhe ka mahnitur jurinë e publikun me zërin e tij. Talenti i 18-vjeçarit ka marrë vëmendjen e mediave gjermane që kanë shkruar për “zërin e tij brilant”. Më zërin e tij, bëri që juria të mendonte se mos në skenë janë dy persona dhe kështu hezituan që në fillim të shtypin edhe botonin. Më pa...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Loni Gashi

Stenaldo Mëhilli

Sardi Strugaj

Noga

Vali Kuqi

Yll Limani

Red Bloody

Stiv Boka

Dilan Reka

Petrit Geci


Tags: Shpresim Ahmeti

Krijo Një Kartolinë