A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shpetim Franca

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Shpetim Franca është një instrumentist dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 14 Prill 2018, Shpetim Franca publikon videoklipin "Me 40 Vet". Muzika e këngës u punua nga vetë Shpetim Franca, ndërsa për orkestrimin u kujdes Samuel Kodra....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mirjan Athina

Caku Lezhes

Silvi Nishtulla

Ylber Franca

Sevedin Hajolli

Lavdim Kasumaj

Taulant Vasili

Astrit Rrenja

Florian Tufallari

Sardi Gs


Tags: Shpetim Franca

Krijo Një Kartolinë