A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shkurta Selimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
BIOGRAFIA: Shkurta Selimi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 7 Tetor 2017, Shkurta Selimi publikon videoklipin "Malli". Muzika e këngës u punua nga Zzap And Chriss, teksti u shkrua nga Fero, ndërsa për orkestrimin u kujdes Zzap And Chriss. Videoklipi u prodhua nga Filmnation. Më datë 24 Nëntor 2018, Shkurta Selimi publikon videoklipin "Pike Mu Bone". Videoklipi u prodhua nga kompania BUG Production. Më datë 13 Prill 2019, Shkurta Selimi publikon videoklipin "A E Din Se". Muzika e këngës u pun...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Alina Shku

Albulena Berisha

Rilinda Bajrami

Erina Sherifi

Biondina Latifi

Flutura Babaj

Merita Hasani

Bena

Ilda Krama

Erleta


Tags: Shkurta Selimi

Krijo Një Kartolinë