A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shkendije Mujaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  156
  • Vendlindja:
  • Peje 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: Shkendije Mujaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Pa e perfunduar akoma shkollen fillore ajo ka emigruar ne Zvicer tek tezja e saj , pa familjen e saj. Pra ylli shqiptar ka nje histori teper intersante sepse ajo mori inciativen te jetoje dhe veproje atje me nje guxim shum te madh (ne femijeri). Ajo pra ishte larguar edhe nga tezja saj natyrisht pa deshiren e saj. Ajo gjithmon nuk kishte harruar amanetin e familjes se saj qe ta ruaj nderin dhe historine e familjes se saj. Shkendija esht vajza e H...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Arlinda Gaxherri

Nora Muqaj

Adelina Thaçi

Mimoza Mustafa

Mirsa Kerceli

Bubulina Krasniqi

Jehona Sopi

Monika Salihu

Eliza Hoxha

Aida Baraku


Tags: Shkendije Mujaj, Dyana Dya

Krijo Një Kartolinë