A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sharr Braina

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13
BIOGRAFIA: Sharr Braina është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Sharr Braina vjen me një paraqitje mjaft me stil, duke iu përshtatur tendencave më të fundit. Për vetëm pak kohë, ai ka sjellë disa projekte të njëpasnjëshme brenda vitit 2018. Seven Saraqi është krahu i djathtë i artistit të ri, Sharr Braina. Më datë 31 Maj 2018, Sharr Braina publikon videoklipin "Leja". Më datë 27 Korrik 2018, Sharr Braina publikon videoklipin "Nale". Më datë 10 Gusht 2018, Sharr Braina publikon videoklipin "Falma". ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Keli 2

Zgjim Baraliu

Albert Pestisha

Drama

Rolly

Roni

Mario Beats

Agon Latifi

Ekrem Bislimi

Kevi


Tags: Sharr Braina

Krijo Një Kartolinë