A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shaip Bytyqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Kravasari 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 67 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Shaip Bytyqi është një këngëtar i njohur. Ai ka lindur ne fshatin Kravasari te Komunes se Malisheves. Ai qe kur ishte i ri kishte filluar te merrej me muzike dhe kendonin neper oda me vellaun e tij qe eshte Halil Bytyqi. Hobi i tij eshte qiftelia....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Enver Petrovci

Nexhmi Mehmeti (Nexhi)

Zeqe Kuqi

Xhevat Kelmendi

Esat Bicurri

Cima (Rasim Thaqi)

Haxhi Maqellara

Shkelqim Beshiri

Qerim Sula

Mirush Kabashi


Tags: Shaip Bytyqi, Shaipi

Krijo Një Kartolinë