A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Semi Automatic

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Semi Automatic është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Semir Zeka stage name Semi Automatic Më datë 8 Prill 2015, Ns X Semi Automatic publikojnë videoklipin "Six Milion". Më datë 11 Shtator 2017, Kreshnique publikon videoklipin "Plein De Vie", në bashkëpunim me Semiautomvtic. Në vitin 2017, Ns X Semi Automatic publikojnë albumin "The Martianz Ep". Më datë 11 Prill 2016, N.S & Semiautomvtic publikojnë videoklipin "House Of Pain", në bashkëpunim me Kreshnique. Më datë 5 Maj 2018, Semi Au...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Erson Shabani

Danny Boy

Ummet

Oran G

Rron KRZ

Legjenda

Agon Nimani

Niku

Bigg V

Xhema Aka Jemayli


Tags: Semi Automatic, Semir Zeka, Semiautomvtic

Semi Automatic në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë