A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Selma Bekteshi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  147
  • Vendlindja:
  • Shkoder 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Selma Bekteshi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Selma ka filluar qe te kendoje qe ne moshen 4 vjece. Ka mare pjese ne fastivalet e Shkodres si "Bilbilat e vegjel" dhe ne "Gjeniu", te mbajtur ne Tirane. Familja e saj jane fetare dhe ajo eshte ritur me fe e me ilahi, pastaj ka shkuar ne medrese ne klasen e 6 dhe atje mori edukimin themelor fetar. Ne vitin 2014, nxori ilahijen shqipe 'Eselamu Aleyke Ya Resulallah', e cila ariti nje sukses te madh ne Shkoder. Dëshira për këngën është shumë e madhe...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Orjola Xhemollari

Laura Nezha

Enxhi Nasufi

Arsinda

Linda Sadiku

Adalena Seferi

Olta Boka

Luana Vjollca

Xhesika Polo

Laura Toska


Tags: Selma Bekteshi

Selma Bekteshi në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë