A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Seldi & Keisi - S'ka Dashni


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  16

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/01/2019

2019-01-12T22:03:43

Më Shumë Nga

Keisi Medini

Muzika:

Alsked Rrenja

Teksti:

Keisi Medini

Teksti:

Seldi Qalliu

Video Produksioni:

XL FilmsNa vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "S'ka Dashni" kënduar nga Seldi & Keisi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "S'ka Dashni".
Videoklipi nga Seldi & Keisi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Dani. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

[REF. x2:]
Mes nesh ska ma dashni ska ma dashni
ti fala ndjenjat pa kufi ska ma dashni
sa te doja vec ky shpirt e di

[DANI:]
ah ta dije sa te dua
pa ty zemra ndihet bosh
a e di cka vret per mua
edhe lotet me kan lodh

[YLLI:]
si jeton kur jemi larg
se une jetoj nje gjysem jete
lumturine e ndanim bashke
e tash vec dhimbja mka mbeet

[REF. x2:]
mes nesh ska ma dashni ska ma dashni
ti fala ndjenjat pa kufi ska ma dashni
sa te doja vec ky shpirt e di

[DANI:]
ike shpejt pa e kuptu
sikur shiu ntok kur bjen
endrrat që i pat me mu
dalngadal koha i tret

[YLLI:]
si jeton kur jemi larg
se une jetoj nje gjysem jete
lumturine e ndanim bashke
e tash vec dhimbja mka mbeet

[REF. x2:]
mes nesh ska ma dashni ska ma dashni
ti fala ndjenjat pa kufi ska ma dashni
sa te doja vec ky shpirt e diMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019