A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sekondari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  39
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Sekondari është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i vertet Mateo. Ka mbaruar Liceun Artistik "Jordan Misja" ne Tirane dhe aktualisht ndodhet ne Tirane Laprak ku punon me studio e tij te quajtur SEKOND RECORDS. Ka filluar te merret me muzike qe ne vitin 2006. Më datë 10 Qershor 2012, Noizy publikon videoklipin "Na Jena O.T.R.", në bashkëpunim me Sekondari....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

O.T.R.

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »


Artistë Të Ngjashëm:

Ziso

KMC

Young J

Marin TnT

Alban Kondi

Lazy

Mali G Grand Thugz

OG043

Tru Pak

Çartani


Tags: Sekondari, Seko

Krijo Një Kartolinë