A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sarentina Cako

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Sarentina Cako është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ajo u eliminua nga "Star Akademi", por publikut iu ngulit ne mendje qe prej fillimit, jo vetem me zerin e saj, por dhe me sjelljen si "diva" prej te ciles dhe neve na beri per vete. Duke qene se prej vitesh na mbyten talentet e verteta dhe vajzat e mira, skenes shqiptare i nevojitet dicka ndryshe, dikush qe t'i thote gjerat sic jane, qofte dhe pa e kuptuar se po e ben kete. Sara eshte perfekte dhe ne mezi presim te dime se cila do jete levizja e ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Star Academy Albania

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Irini

Mila

Pashke

Gylten Berisha

Angela

Denisa Jashkuri

Liza

Atma

Lea Papa

Sienna


Tags: Sarentina Cako

Krijo Një Kartolinë