A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Santa Klaus

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Santa Klaus është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 10 Gusht 2019, Santa Klaus publikon videoklipin "Kameleon"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bess (Familia Ideale)

Dora

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Flow

I Panjohuri

Slitta

Diti-G


Tags: Santa Klaus, Santaklaus

Krijo Një Kartolinë