A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sabina Dana

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  120
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Sabina Dana është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Sabina Dana, qe e vogel u vu re pasioni i saj per muziken ku e kishte te trasheguar nga familja. U diplomua per juridik dhe mbaroi masterin ne U.E.T. Gjate kesaj periulle asnjeher nuk u shkeput nga muzika, gjithmone krijonte dhe kendonte pjese te ndryshme muzikore. Vite me vone ajo krijoi klipin e saj te pare titulluar Again Deja Vu ne bashkepunim me D.A Unikk. Suksesi i saj kishte filluar, duke pasuar dhe me klipe te reja ne bashkepunim me kenge...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Alketa Vejsiu

Barbana

Erga Halilaj

Adalena Seferi

Orjola Xhemollari

Kamela Islamaj

Rezarta Smaja

Laura Nezha

Marjeta Billo

Lili Gjidodaj


Tags: Sabina Dana, Sabina, First Lady, Te Tanet

Sabina Dana në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë