A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Muzikë Ilahi Shqip

:: Më Të Klikuarit e Javës

Ai ishte këngëtar mjaft i njohur nga Shkupi, i cili me disa prej albumeve te tija para disa vitesh ka korrur suksese te mëdha deri atë ditë kur ai ven...
Nusret Kurtishi i lindur në një familje me hafizlerë dhe hoxhallarë, këndimin e ilahive siç janë tash më të njohura në opinion i fillojë që nga viti 1...
U rrit në frymën islame bashkë me familjen në vendlindjen e tij. Si fëmijë ishte i pasionuar pas artit dhe krijimtarisë letrare, i cili këndonte dhe s...
Më datë 2 Shkurt 2018, Halil Kastrati publikon videoklipin "Zgjate Doren E Rahmetit". Më datë 31 Mars 2018, Halil Kastrati publikon videoklipin "Bi...
Ish solisti kryesor i grupit të famshëm mitrovicas TNT ka kohë që nuk këndon më muzikë rok. Ishte në kulmin e karrierës së tij prej këngëtari të sukse...
Ne vendlindje kreu shkollen fillore. Per arsye ekonomike nuk pati mundesi te vazhdoje me lart. Me muzike filloi te meret qysh ne moshen 13 vjecare me ...
AUTOBIOGRAFI: Shkollen fillore ne fshatin Llopat komun. Kumanovës Gjimnazin ne Kumanov Pastaj jam regjistru ne Tetov fakultetin e Juridikut Po per sh...
Në Qershor 2005, Kabil Keça merr pjesë në PoliFest 2005 me këngën "Genjeshtare". Më datë 15 Maj 2015, Kabil Keça publikon videoklipin "Th'rret Ezan...
Më datë 27 Qershor 2013, Shpend Limani & Metina Mustafa publikojnë videoklipin "O Muhammed". Më datë 16 Shtator 2015, Shpend Limani & Selma Bektesh...
Më datë 19 Janar 2019, Ramadan Pajaziti publikon videoklipin "Qamarun (Ya Resualallah)"....
Më datë 4 Maj 2018, Omer Rustemi publikon videoklipin "Jetimi"....
Më datë 9 Qershor 2017, Emran Bellani publikon videoklipin "Bukuria E Namazit". Muzika e këngës u punua nga Adem Ramadani, teksti u shkrua nga Adem Ra...
Më datë 15 Maj 2017, Argjenda Selimi publikon videoklipin "Ne Po Ndahemi". Muzika e këngës u punua nga Kreshnik Avdiu, teksti u shkrua nga Kreshnik Av...
Më datë 11 Korrik 2013, Gazmend Hyda publikon videoklipin "O Zot I Madh". Videoklipi u prodhua nga Redonpictures. Më datë 20 Maj 2018, Gazmend Hyda...
Në vitin 2015, Xhet Salihi publikon albumin "Vikendi" Më datë 28 Prill 2016, Xhet Salihi publikon videoklipin "Ela", në bashkëpunim me Mc Qoppa. ...
Më datë 9 Nëntor 2018, Armend Beqiri & Merita Burrniku publikojnë videoklipin "Qomarun"....
Më datë 8 Nëntor 2018, Adnan Duka publikon videoklipin "Muslimani I Vërtetë". Më datë 8 Maj 2019, Adnan Duka & Rifat publikojnë videoklipin "Ramaza...
Më datë 25 Nëntor 2018, Enis Ajeti publikon videoklipin "Vlera E Prindit". Teksti i këngës u shkrua nga Mergim Gashi....
Më datë 7 Prill 2018, Grupi Ihsan publikojnë videoklipin "Ben Kujdes"....
Më datë 4 Maj 2018, Ubejd Ramadani publikon videoklipin "Elif"....

:: TOP 100

» Renditja e Plotë »


:: VideoKlipe Shqip

» Renditja e Plotë »

:: Të Rejat E Fundit


:: Fotogaleria