A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Rovena Stefa, Daim Lala & Vjollca Selimi - E Ombel (Potpuri 2018)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/11/2017

2017-11-26T18:00:01

Më Shumë Nga

Daim Lala

Më Shumë Nga

Vjollca SelimiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Ombel (Potpuri 2018)" kënduar nga Rovena Stefa, Daim Lala & Vjollca Selimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Rovena Stefa, Daim Lala & Vjollca Selimi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...