A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
The Rose

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: The Rose është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 19 Gusht 2015, The Rose publikon videoklipin "I Go Hard". Më datë 28 Shkurt 2016, The Rose publikon videoklipin "Qa Din Ti". Më datë 27 Korrik 2017, The Rose publikon videoklipin "Narkomani I Letrave"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Don M1no

Labb.1

Last Daddy

Art

Albo 06

V-Ton

Dashoni

MMG Babloki

Lavda

Doni


Tags: The Rose, Rose, Fati

Krijo Një Kartolinë