A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  4
Romeo Gegushi është një shkrimtar dhe autor këngësh.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

» Dërgo Një Poezi »

» Dërgo Një Poezi »

Tekste Këngësh

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Benjamin Krasniqi

Josif Gegprifti

Kasam Shaqirvela

Met Sadiku (Poet)

Imarton Osmani

Orhan Dauti

Shaban S Shabani

Albert Bikaj

Endri Nazarko

Kristjan Dukaj


Tags: Romeo Gegushi

Krijo Një Kartolinë