A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Romario Xhaferri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Lushnje 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Romario Xhaferri është një shkrimtar. Romario Xhaferri eshte nje shkrimtar i ri Shqiptar. Studion per filozofi ne Universitetin e Tiranes.Eshte autor i vellimit poetik "Melodi Trishtimi". Eshte fitues i cmimit Aiitc 2011 per krijimtarine me te larte ne moshat e reja,Fitues i cmimit te dyte I dhene nga Organizata "New Vision" per poezine me te mire me poezine "Bote Daltonike" ne projektin e librit "Ne Nentor" dhe Nderimi me certifikate vleresimi per poezine me te mire nga Bashkia e K...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Samed Hoxhaj

Leonard Mrishaj

Klevis Maliqi

Besart Ramiz Tafaj

Serael

Endrit Mehmeti

Shkelqim Zeka

Ardit Mehmetaj

Kadri Mehmeti

Gentinikqi


Tags: Romario Xhaferri

Krijo Një Kartolinë