A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Tirane 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 16 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Roelio Pane është një shkrimtar. Origjinen e ka nga Korca, por jeton ne Tirane dhe studion ne shkollen "Ahmet Gashi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Denis Toçilla

Kevin Çika

Kristi Bakiasi

Premton Kryeziu

Rinor Murati

Qëndrim Dani

Leonard Shala

Josif Gegprifti

Orhan Dauti

Gentinikqi


Tags: Roelio Pane

Krijo Një Kartolinë