A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Robert Berisha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  129
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Mosha:
  • 41 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Robert Berisha është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, popullore moderne dhe popullore vajtuese. Robert Berisha eshte bashkeshorti i kengetares Nora Istrefi. Ne vitin 2016, Roberti nisi karrieren e tij si kengetar. Kënga e tij e parë solo ishtë "MIA" (Made In Albania) e cila është pëlqer shumë dhe kënga e tij e dytë është "Qysh pe lojna", nje këngë me ritëm veror. Pas një periudhe të gjatë në skenë si muzikant, Robert Berisha debutoi si këngëtar. Që nga ajo periudhë, ai numëron disa projekte të suksesshme muzikore. E duket se tashmë kur pozi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Bashkëshorti i

Nora Istrefit

Knuati i

Era Istrefit

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ergin Brahimi

Besjan Gashi

Hysen Smajli

Edi Krasniqi

Izi

Fatmir Hoxha

Prince Double H

Toni

Adriatik Lota

Astrit Bejta


Tags: Robert Berisha, Nora Istrefi

Krijo Një Kartolinë