A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: Rinno është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 15 Maj 2019, Rinno publikon videoklipin "Lolo"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nde-Rim

Kadri Guri

X-Boss

Big L

Az-M

Amir

Lamm-G

KOG

Mc.Problemi

Briski


Tags: Rinno, Rinor Bakolli

Krijo Një Kartolinë