A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rina Balaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  981
  • Vendlindja:
  • Peje 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 19 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Rina Balaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe hip-hop. Këngëtarja Rina Balaj është pjesë e OnRecords, dhe të gjithë e njohin si Rina. Në vitin 2015, Rina Balaj merr pjesë në X Factor Albania 4. Më datë 13 Dhjetor 2017, Rina publikon videoklipin “Janari”, në bashkëpunim me Endri. Muzika e këngës u punua nga Zzap & Chriss, teksti u shkrua nga Fuego. Videoklipi u prodhua nga “FILMNATION”, për flokët u përkujdes Bessi, për make up Dafina. Më datë 14 Mars 2018, Rina publikon videoklipin "Per Ty"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

71 🔥🔥

Anëtare e labelit

On Records

Pjesëmarrëse në

X Factor Albania

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Sarah Malaj

Blinera Muzhaku

Vjosa Selmani

Albana Berisha

Dona Janova

Lorina Dula

Fiorela Sahiti

Elta Ademi

Adea Pula

Sala Jashari


Tags: Rina Balaj, Rina, Balerina

Rina Balaj në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018