A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Rezarta Smaja - Iluzion


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/12/2007

2007-12-14T12:40:55

S'e di perse po ja qe s'mundem ta kuptoj,
nese jam zgjuar a nese po enderroj '
E huaj'
e huaj ndjehem dhe njerezit me s'i njoh.
Dhe shikoj se ketu
ktu asgje jo nuk eshte me si me pare.

Ka shume pak dashuri
ne jeten tone.
Dhe ne me larg se vetja
jo nuk shikojme
Ktu fjala dhe heshtja,
loti e buzeqeshja,
c'do gje shitet e blihet'
c'do gje ka nje cmim.

Iluzion.
Eshte gjithcka iluzion
ne kte bote,
ku dhimbja mbizotron.
Ndersa koha kalon,
une dhe ti veten tone,
nga kjo enderr nuk po e zgjojme,

ende...ende...houo ho

Se di perse po ja qe smundem mta kuptoj...

Muzika -DORIAN GJONI
Teksti -RONI "YJE TE PA NJOHUR