A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Revolt Klan

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  28
BIOGRAFIA: Revolt Klan është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. ENGLISH: Revolt klan is one of the most popular groups in Albania. Revolt Klan are : Bruno Pollogati and Febi Shkurti They had their first appearance in Top-Fest 2 in the year 2006 where their song was listed in the 10 most voted songs of this festival. After a short time Revolt Klan produced their first Video which was a successful collaboration with MAX Production. The song titled ‘Fjale nga Zemra‘ was presented in the famous show Lienea Blu ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i grupit

Bruno Pollogati

Anëtar i grupit

Febi Shkurti

Profili

Facebook

Faqja

Zyrtare

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Jemi, S'jemi
Xhane
Shtojzovalle
Per Ty Shqiperi
Wanna Be Number One
Id Lover
Won't Surrender
Adesso Balla
Fjale Nga Zemra
Me Fal


Përkthime (1)


Artistë Të Ngjashëm:

Grupi Mister

Korgelt

Alternative

Tracks Band

Bulza

Exception

Plisat

Dreams

Spirit Voice

Natyral


Tags: Revolt Klan, Revolt Clan, Febì Shkurtì, Bruno Pollogati

Revolt Klan në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë