A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Big Ress - Pa Ty


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/08/2019

2019-08-10T14:30:46

Ka kalu ni koh e gjat qe me ty un sjom taku
Edhe per ty kam bo shum sakrifica e hala si kom harru
A je tu mendu ti na i seen per mu
Pse ti moj vajz nuk je tu mshkru
Eyo bejb
Vec ty tkam pas nkrah
Kena dhon premtime
Njoni tjetrit per me qen bashk
Per ty kom bo shum sene
Q si kom bo per shok
Ti mos vall je tu mendu
Q un ty tkom harru
Q ekziston n ket bot
Kom shum mall per ty
E veshtir q t harroj
Ne kete dashurin e morrem thjesht si nje loj
E morrem si nje loj
Dhe e veshtir pa ty t jetoj
Pa ty un t jetoj
Mos vall ti je tjetrin q spo m mendon
Ti spo m mendon
Mos vall ai t lumturon
Mos vall ai t gezon
Mos vall ai t dashuron
Ejj Ejj
Nuk e di se ku je
Nuk e di pse mle
Nuk e di se ca mthe
THEE THEE
Nuk e di se ku je
Nuk e di pse mle
Nuk e di se ca mthe
THEE THEE