A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Renato Jaho

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  87
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Renato Jaho është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 15 Maj 2013, Renato Jaho publikon videoklipin "Kafe Pa Sheqer". Në vitin 2013, Renato Jaho publikon albumin "Kafe Pa Sheqer" Më datë 14 Shtator 2014, Renato Jaho publikon videoklipin "Kacurrele". Më datë 17 Gusht 2017, Renato Jaho publikon videoklipin "Si Uragan". Muzika e këngës u punua nga Valter Beqo, teksti u shkrua nga vetë Renato Jaho, ndërsa për orkestrimin u kujdes Valter Beqo. Videoklipi u prodhua nga Max Production. ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Vladimir Seferi

Alfred Meço

Lintor Osmenaj

Selim Paja

Tahir Boshkaj

Guri Rrokaj

Hysni Alushi

Engjell Çaçani

Laver Bariu

Gezim Kaso


Tags: Renato Jaho

Krijo Një Kartolinë