A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Reli Mborjes

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Reli Mborjes është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 15 Dhjetor 2015, Reli Mborjes publikon videoklipin "Noci Jem". Më datë 11 Mars 2019, Reli Mborjes publikon videoklipin "Rri Me Mua". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Reli Mborjes....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Lorik Kasapolli

Bekim Tetova

Omar

Amir Rexhepi

Kujta

Krenar Krasniqi

Arsen Mani

Flakron Voca

Naim Smakolli (Nimi)

Gjergj Tunaj


Tags: Reli Mborjes

Krijo Një Kartolinë