A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  8
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
Reexhi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Snapchat

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Trim Jetullahu

Dardan

Gentrit Sopjani

3 Treshi

Gold Mc

Groff

Dardan Osmanollaj

SK

Dabesst

Fero


Tags: Reexhi, Reexhi Selaci

Krijo Një Kartolinë