A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Redison Cara

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Tiranë 
BIOGRAFIA: Redison Cara është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 20 Prill 2017, Redison Cara publikon videoklipin "Për Ty S'po Ma Ni". Muzika e këngës dhe teksti u punua nga vetë Redison Cara. Më datë 14 Qershor 2017, Redison Cara publikon videoklipin "Dashuria Si Thesar". Më datë 28 Shtator 2018, Redison Cara publikon videoklipin "Meso Te Duash". Më datë 13 Prill 2019, Redison Cara publikon videoklipin "Degjoj Zera"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Dori Loshit

Besnik Lilaj

Axhesjo Xhangolli

Redion Mulleti

Amarildo Gjypi

Fonci Nomja

Astrit Tirona

Geni Vesholli

Lavdim Kasumaj

Mentor Kollari


Tags: Redison Cara

Krijo Një Kartolinë