A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • R
  • Rai
  • Lotet E Nenes

Official Video

Video Link

Rai - Lotet E Nenes


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/01/2019

2019-01-03T20:00:00

Muzika:

Anduena Tahiri

Teksti:

Androse Hajdari

Orkestrimi:

Ardian KastratiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lotet E Nenes" kënduar nga Rai.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Rai i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin