A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qershore Tafallari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Qershore Tafallari është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 14 Gusht 2010, Ylmize Tafallari & Qershore Tafallari publikojnë videoklipin "Nje Buqete"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Motra e

Ylmize Tafallarit

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Kumrije Biba

Shqiponja Muhaxheri

Besiana Veselaj

Dona Janova

Liridona Qarri

Luljeta Shala

Ylmize Tafallari

Lule Bajra

Adelina Pireva

Dafina Morina


Tags: Qershore Tafallari, Qeshore Tafallari

Krijo Një Kartolinë