A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qendrime Muçoimaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Qendrime Muçoimaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 1 Qershor 2018, Qendrime Muçoimaj publikon videoklipin "Nene"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Anula

Blerina Todi (Bela)

Valentina Myzeqare

Anida Qarri

Luiza Mara

Pamela Thellipi

Burbuqe Esti

Ueda Hysa

Meri Gici

Liljana Stafa


Tags: Qendrime Muçoimaj

Krijo Një Kartolinë