A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qendresa Shala

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Qendresa Shala është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 11 Mars 2017, Qendresa Shala publikon videoklipin "Falmi Falmi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Sirije Gagica

Shyhrete Azizaj (Shuki)

Bukurie Zogaj

Mihrije Lestrani

Sanije Doberlani

Ornela Guri

Lendita Mjekiqi

Mihrije Prapashtica

Kosovare Gashi

Nazmije Demolli


Tags: Qendresa Shala

Krijo Një Kartolinë