A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qendresa Demaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  11
BIOGRAFIA: Qendresa Demaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 17 Prill 2016, Qendresa Demaj publikon videoklipin "I Huaj". Teksti u shkrua nga vetë Qendresa Demaj. Më datë 15 Prill 2017, Astrit Halitaj publikon videoklipin "A Beson", në bashkëpunim me Qendresa Demaj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Fitore Berisha

Eli Tufa

Fjorela Forde

Edona Shala

Majlinda Bajrami

Elhame Ahmetaj Guhelli

Dhurata Duka

Arjeta Krasniqi

Erlinda Balaj

Nevrije Demolli


Tags: Qendresa Demaj

Krijo Një Kartolinë