A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qenan Selani (Qena)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Qenan Selani (Qena) është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Në vitin 2016, Qenan Selani (Qena) publikon albumin "Live 2016"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Remzi Leka

Sabi

Premtim Mehmeti

Ibrahim Kasami

Fisnik Ristemi

Fidaim Aliu

Avdi Mjeku

Xhezahir Elezi (Xheza)

Meti Maloku

Anton Keraj (Toni)


Tags: Qenan Selani, Qena

Krijo Një Kartolinë