A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qemal Kadriu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Qemal Kadriu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike. Në vitin 2016, Qemal Kadriu & Mexhait Ramadani publikojnë albumin "Melodi Me Kavalla"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Hagji Gjugja

Nysret Sadiku

Asman Hoti

Salih Krasniqi

Erion Kameraj

Vehbi Maqastena

Esat Maliqi

Dren Zhuniqi

Feriz Elezi

Besim Lokaj


Tags: Qemal Kadriu

Krijo Një Kartolinë