A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Qelinjo është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 8 Tetor 2016, Qelinjo publikon videoklipin "Baby"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Black'1

Adis Kaceli

Gup-Man

Jj Gangster Dogg

ML

Ledzy

Lnb

Tuni 04

Frensino

Dj Benz


Tags: Qelinjo

Krijo Një Kartolinë