A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qelbanix

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Qelbanix është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Qelbanix eshte grup nga Tirana qe bejne progressive rock dhe jane shume aktive, ne te njejten kohe dhe te sukses’shem. Antaret: Indrit Mesiti – Vokal/Gittar/Tastiere Dorian Metohu – Vokal/Gitare Julian Gjoni – Bas gitare/Vokal Dritan Mesareja – Bateri Në Prill 2006, Qelbanix marrin pjesë në Top Fest 3 me këngën "Do T'vazhdoj". Më datë 3 Maj 2007, Qelbanix publikojnë videoklipin "I Vetem Mes Njerezve". Në Maj 2007, Qelbanix marrin ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Udha E Shkembit

Grifshat

Ritfolk

Djemte E Detit

Lynx

Burn

ParadoX

Grupi Tonic

Lindja

Asgje Sikur Dielli


Tags: Qelbanix, Qelbaniks, Indrit Mesiti

Krijo Një Kartolinë